2
3
1
  • Piknikoturniej dla dzieci
    Piknikoturniej dla dzieci Z małym poślizgiem, w sobotę 22 czerwca odbył się turniej tenisowy dla naszych najmłodszych zawodników, zaplanowany pierwotnie na Dzień Dziecka. Piknik…
  • Prawie jak Roland Garros
    Prawie jak Roland Garros Ze względu na kiepską pogodę w maju i na początku czerwca tegoroczny turniej otwarcia sezonu „trochę” się opóźnił i ostatecznie odbył…
  • Turniej tenisowy
    Turniej tenisowy Wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich sił na korcie, a przede wszystkim aktywnego spędzenia soboty, zapraszamy do udziału w turnieju.   Dobra zabawa w ciekawym…
niedziela, 23 czerwiec 2013 20:04

Piknikoturniej dla dzieci

Z małym poślizgiem, w sobotę 22 czerwca odbył się turniej tenisowy dla naszych najmłodszych zawodników, zaplanowany pierwotnie na Dzień Dziecka. Piknik i rozgrywki zostały zorganizowane przez Szkołę Tenisa Ziemnego Bojzan Tenis.

 

Zawodników było dużo, więc grali w dwóch grupach. W grupie starszej mecze były zacięte, a nerwów sporo, ale można było zobaczyć też zagrania, które zadziwiały! Łapki same składały się do bicia braw :)

 

Mistrzami w grupach zostali Adam Szczepaniak oraz Remek Krzyżaniak, drugie miejsca zajęli Kuba Ożga oraz Artur Fijałkowski, a trzecie – Wiktoria Matuszewska i Kuba Bigaj.

 

Dla 6-latków została zaplanowana osobna „konkurencja”, ale w tych grach izabawach tenisowych nie było mistrza – mistrzami byli wszyscy uczestnicy: Michalina Maciejak, Daria Koch, Marysia Sowa, Maja Pastwa, Ala Matuszewska i Piotrek Kurpiński.

 

Zawodnicy dostali medale, dyplomy oraz książki ufundowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Długołęka. Jesteśmy z Was dumni - gratulujemy!

 

Zdjęcia w galerii.

Ostatnio zmodyfikowano: niedziela, 23 czerwiec 2013
Więcej w tej kategorii: « Prawie jak Roland Garros