1
2
3
  • Piknikoturniej dla dzieci
    Piknikoturniej dla dzieci Z małym poślizgiem, w sobotę 22 czerwca odbył się turniej tenisowy dla naszych najmłodszych zawodników, zaplanowany pierwotnie na Dzień Dziecka. Piknik…
  • Prawie jak Roland Garros
    Prawie jak Roland Garros Ze względu na kiepską pogodę w maju i na początku czerwca tegoroczny turniej otwarcia sezonu „trochę” się opóźnił i ostatecznie odbył…
  • Turniej tenisowy
    Turniej tenisowy Wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich sił na korcie, a przede wszystkim aktywnego spędzenia soboty, zapraszamy do udziału w turnieju.   Dobra zabawa w ciekawym…
niedziela, 23 czerwiec 2013 20:04

Piknikoturniej dla dzieci

Z małym poślizgiem, w sobotę 22 czerwca odbył się turniej tenisowy dla naszych najmłodszych zawodników, zaplanowany pierwotnie na Dzień Dziecka. Piknik i rozgrywki zostały zorganizowane przez Szkołę Tenisa Ziemnego Bojzan Tenis.

 

Zawodników było dużo, więc grali w dwóch grupach. W grupie starszej mecze były zacięte, a nerwów sporo, ale można było zobaczyć też zagrania, które zadziwiały! Łapki same składały się do bicia braw :)

 

Mistrzami w grupach zostali Adam Szczepaniak oraz Remek Krzyżaniak, drugie miejsca zajęli Kuba Ożga oraz Artur Fijałkowski, a trzecie – Wiktoria Matuszewska i Kuba Bigaj.

 

Dla 6-latków została zaplanowana osobna „konkurencja”, ale w tych grach izabawach tenisowych nie było mistrza – mistrzami byli wszyscy uczestnicy: Michalina Maciejak, Daria Koch, Marysia Sowa, Maja Pastwa, Ala Matuszewska i Piotrek Kurpiński.

 

Zawodnicy dostali medale, dyplomy oraz książki ufundowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Długołęka. Jesteśmy z Was dumni - gratulujemy!

 

Zdjęcia w galerii.

czwartek, 20 czerwiec 2013 14:26

Prawie jak Roland Garros

Ze względu na kiepską pogodę w maju i na początku czerwca tegoroczny turniej otwarcia sezonu „trochę” się opóźnił i ostatecznie odbył się w sobotę 15 czerwca. Frekwencja okazała się jeszcze lepsza niż na to liczyliśmy – to pewnie ta dłuuuga zima sprawiła, że było aż tylu chętnych do rywalizowania o puchary :) Wola walki i dobre humory też wyjątkowo dopisały.

 

Rozgrywki – zarówno w turnieju męskim jak i kobiecym – miały charakter gry systemem „każdy z każdym”, po jednym secie. Jako że niektóre pojedynki były naprawdę zacięte, do samego wieczora nie było przesądzone, kto wygra. Ostatecznie w rywalizacji kobiet wygrała Edyta Łukaszuk przed Beatą Kowalewską, a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Łozowska. Wśród panów prym wiódł Tomasz Kurantowicz, który w finale pokonał Piotra Skowronka, natomiast trzecie miejsce zajął Andrzej Krystecki – po zaciętym pojedynku z Janem Szczepańskim.

 

Oczywiście oficjalna inauguracja sezonu nie mogła się obyć bez grilla, a tym bardziej bez pucharów (sponsor: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długołęka, rzecz jasna).

 

Jak sama nazwa wskazuje, turniej rozpoczęcia sezonu to tylko rozgrzewka przed kolejnymi rozgrywkami – w kolejce czekają długo odkładany turniej dla dzieci (już w nadchodzącą sobotę) oraz rozgrywki deblowe.

 

Zdjęcia z turnieju w galerii.

Strona 1 z 3